śro, 22 lut 2012, 19:21:40   



 
       
Witaj w Serwisie CentrumPrasowe.net
Wiadomości
Strona główna
Biznes/Gospodarka
Finanse/Ubezpieczenia
Technologie
Nauka/Edukacja
Motoryzacja
Sport
Turystyka
Kultura/Rozrywka
Dom/Ogród/Kulinaria
Zdrowie i uroda
Polityka/Społeczeństwo


Firmy informują
Wiadomości netPR

ZOBACZ
Senior.pl
Kobiety.net.pl
Bada.pl
ProPartner.pl
Bezpłatne programy do PIT 2010

Opublikuj wiadomość PR ?
Zapraszamy firmy do publikowania wiadomości prasowych.
Zasady publikacji znajdują się TUTAJ.

Reklama

Menu Użytkownika

Wydarzenia
There are no upcoming events

Nowości

ARTYKUŁY

Brak nowych artykułów

KOMENTARZE last 2 days

Brak nowych komentarzy


  KAN inwestuje w innowacje. Wózek jak robot    
pią, 21 paź 2011, 08:12:59 Oprac.:marzenas Odsłon: 91

Biznes/Gospodarka

Sam dostosowuje się do warunków pracy, bez trudu podnosi tonę na wysokość 10 metrów, a jednocześnie jest szybki i stabilny. To jeden z nowatorskich wózków do obsługi magazynu wysokiego składowania, jaki zakupiła spółka KAN.

 



- Dzięki nowym inwestycjom zwiększy się szybkość kompletacji wysyłek, co bezpośrednio przełoży się na podniesienie poziomu obsługi naszych klientów – mówi Jan Kaczan, wiceprezes spółki KAN. – Modernizacja parku maszynowego jest naszym priorytetem, a ostatnie zakupy to kontynuacja inwestycji w unowocześnianie infrastruktury magazynowo-logistycznej.

Wózek widłowy TSP 6000 to najnowocześniejszy model w ofercie amerykańskiej firmy Crown i – jak zapewnia producent - pierwszy taki wózek w Polsce. Wyposażony jest w system Load Path Stability, optymalizujący działanie wózka i monitorujący jego parametry w czasie rzeczywistym.

- Ten system pozwala na dostosowanie szybkości pracy wózka w zależności od kierunku jazdy, ciężaru, wysokości podniesienia kabiny itp. – dodaje Jan Kaczan. - Ważne jest też, że -dzięki systemom sterującym - operatorzy będą mogli bez problemu poruszać się nim nawet w bardzo wąskich korytarzach.

Unikalna konstrukcja masztu (jedyny na rynku tzw. maszt skrzynkowy) gwarantuje jego wysoką stabilność i sztywność, wózek jest w stanie podnieść ciężar 1250 kg na wysokość ponad 10 metrów. Jest przy tym szybki i wyposażony w najnowsze systemy, zapewniające bezpieczeństwo pracy.

Od Amerykanów firma KAN kupiła również kompaktowy wózek typu Reach Truck ESR 5000, w którym także wykorzystano innowacyjną w porównaniu do zwykłych wózków widłowych, technologię prądu zmiennego. Jego zalety to oszczędność energii, a jednocześnie  szybkość, łatwość sterowania i wysoka sprawność obsługi ładunków w magazynach.

KAN inwestuje także w ludzi i ich kwalifikacje zawodowe. Magazynierzy spółki przeszli specjalistyczne szkolenia, zakończone egzaminem i poświadczone certyfikatami.

    



KAN inwestuje w innowacje. Wózek jak robot | 0 komentarzy | Załóż Konto
Komentarze należą do osób, które je zamieściły. Nie bierzemy odpowiedzialności za ich treść.